ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W INOWROCŁAWIU
UL. POZNAŃSKA 384C
88-100 INOWROCŁAW
NIP 556-224-75-30
REGON 092366360
Godziny otwarcia urzędu: od pn. do pt. 7°° - 15°°
ostatnia aktualizacja: 01.03.2018 r.
tel. 52 353 72 28 wew. 200
fax. 52 353 72 28 wew. 232
e-mail: sekretariat@zdpinowroclaw.com.pl
Zarząd Dróg Powiatowych w Inowrocławiu
DYREKTOR

Andrzej Mikołajczak
tel. 52 353 72 28 wew. 200
I piętro, pok. 104



PION SŁUŻBY EKONOMICZNEJ

Z-CA DYREKTORA DS. EKONOMICZNYCH
GŁÓWNY KSIĘGOWY

Marlena Kochańska
tel. 52 353 72 28 wew. 205
I piętro, pok. 104
e-mail: m.kochanska@zdpinowroclaw.com.pl

STARSZY INSPEKTOR DS. KADR I PŁAC
Zofia Piątek
tel. 52 353 72 28 wew. 210
I piętro, pok. 110
e-mail: z.piatek@zdpinowroclaw.com.pl
e-mail: kadry@zdpinowroclaw.com.pl

INSPEKTOR DS. KSIĘGOWOŚCI
Mirosława Ślosarczyk
tel. 52 353 72 28 wew. 207
I piętro, pok. 107
e-mail: m.slosarczyk@zdpinowroclaw.com.pl

PODINSPEKTOR DS. KSIĘGOWOŚCI
Monika Pokacka
tel. 52 353 72 28 wew. 209
I piętro, pok. 109
e-mail: m.pokacka@zdpinowroclaw.com.pl

PODINSPEKTOR DS. KADROWO-PŁACOWO-KSIĘGOWYCH
Agnieszka Skowrońska
tel. 52 353 72 28 wew. 210
I piętro, pok. 110
e-mail: a.skowronska@zdpinowroclaw.com.pl


PION SŁUŻBY DROGOWEJ

STARSZY MISTRZ DROGOWY
P.O. KIEROWNIKA PIONU SŁUŻBY DROGOWEJ

Michał Figas
tel. 52 353 72 28 wew. 219
I piętro, pok. 119
e-mail: m.figas@zdpinowroclaw.com.pl

STARSZY INSPEKTOR DS. SPRZĘTU I GOSPODARKI MATERIAŁOWEJ
Piotr Kaczmarek
tel. 52 353 72 28 wew. 218
I piętro, pok. 118
e-mail: p.kaczmarek@zdpinowroclaw.com.pl

PODINSPEKTOR DS. ADMINISTRACYJNYCH
Dominika Psujek
tel. 52 353 72 28 wew. 218
I piętro, pok. 118
e-mail: d.psujek@zdpinowroclaw.com.pl

STARSZY MAGAZYNIER
Marcin Suliński
tel. 52 353 72 28 wew. 225
parter, pok. 004
e-mail: m.sulinski@zdpinowroclaw.com.pl

PODINSPEKTOR DS. ADMINISTRACYJNYCH
Ewa Andrzejewska
tel. 52 353 72 28 wew. 225
parter, pok. 004
e-mail: e.andrzejewska@zdpinowroclaw.com.pl

STARSZY MISTRZ DROGOWY REJONU NR 1
(Miasto Inowrocław)
Marcin Zieliński
tel. 52 353 72 28 wew. 223
parter, pok. 002
e-mail: m.zielinski@zdpinowroclaw.com.pl

STARSZY MISTRZ DROGOWY REJONU NR 2
(Gminy: Kruszwica, Janikowo, Pakość)
Zenon Zbytek
tel. 52 353 72 28 wew. 220
I piętro, pok. 120
e-mail: z.zbytek@zdpinowroclaw.com.pl

MISTRZ DROGOWY REJONU NR 4
(Gminy: Gniewkowo, Inowrocław)

Robert Lewandowski
tel. 52 353 72 28 wew. 223
I piętro, pok. 101
e-mail: r.lewandowski@zdpinowroclaw.com.pl


PION SŁUŻBY TECHNICZNEJ

KIEROWNIK PIONU TECHNICZNEGO
Krzysztof Pałka
tel. 52 353 72 28 wew. 217
I piętro, pok. 117
e-mail: k.palka@zdpinowroclaw.com.pl

POMOC ADMINISTRACYJNA
Ewa Maćkowiak
tel. 52 353 72 28 wew. 200
I piętro, pok. 104
e-mail: sekretariat@zdpinowroclaw.com.pl

INSPEKTOR DS. INWESTYCJI DROGOWO-MOSTOWYCH
Aleksandra Baran
tel. 52 353 72 28 wew. 212
I piętro, pok. 112
e-mail: a.baran@zdpinowroclaw.com.pl
e-mail: inwestycje@zdpinowroclaw.com.pl

INSPEKTOR DS. INWESTYCJI DROGOWYCH
Tomasz Malinowski
tel. 52 353 72 28 wew. 212
I piętro, pok. 112
e-mail: t.malinowski@zdpinowroclaw.com.pl
e-mail: inwestycje@zdpinowroclaw.com.pl

POMOC ADMINISTRACYJNA
Klaudia Zwolińska
tel. 52 353 72 28 wew. 212
I piętro, pok. 112
e-mail: klaudia@zdpinowroclaw.com.pl

STARSZY INSPEKTOR DS. NIERUCHOMOŚCI
Teresa Frontczak
tel. 52 353 72 28 wew. 221
I piętro, pok. 121
e-mail: t.frontczak@zdpinowroclaw.com.pl

INSPEKTOR DS. EWIDENCJI DRÓG
Michał Szczepaniak
tel. 52 353 72 28 wew. 221
I piętro, pok. 121
e-mail: m.szczepaniak@zdpinowroclaw.com.pl

STARSZY INSPEKTOR DS. DECYZJI ADMINISTRACYJNYCH
Adam Bąkowski
tel. 52 353 72 28 wew. 201
I piętro, pok. 101
e-mail: a.bakowski@zdpinowroclaw.com.pl

INSPEKTOR DS. UZGODNIEŃ PROJEKTOWYCH
I DECYZJI ADMINISTRACYJNYCH

Paweł Kubus
tel. 52 353 72 28 wew. 201
I piętro, pok. 101
e-mail: p.kubus@zdpinowroclaw.com.pl